Corason: Porovnání verzí

Z BezkraliWiki
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
(Založena nová stránka: Šlechtický gang Corason začal ovlivňovat gekoportskou politiku teprve nedávno - když se jeho vůdce, Leopoldo de Corasone, rozhodl skončit s kariér…)
 
Řádek 1: Řádek 1:
Šlechtický gang Corason začal ovlivňovat [[Gekoport|gekoportskou]] politiku teprve nedávno - když se jeho vůdce, [[Leopoldo de Corasone]], rozhodl skončit s kariérou pontijského admirála a i s vlajkovou lodí Královská hrdost nastálo odplul na [[Čukičatka|Čukičatku]]. Předtím ještě v Lormaye vysadil všechny námořníky, kteří jej nehodlali následovat, ale i tak se jich s ním v Gekoportu v létě roku vylodilo přes osmdesát.
+
Šlechtický gang Corason začal ovlivňovat [[Gekoport|gekoportskou]] politiku teprve nedávno - když se jeho vůdce, [[Leopoldo de Corasone]], rozhodl skončit s kariérou pontijského admirála a i s vlajkovou lodí Královská hrdost nastálo odplul na [[Čukičatka|Čukičatku]]. Předtím ještě v Lormaye vysadil všechny námořníky, kteří jej nehodlali následovat, ale i tak se jich s ním v Gekoportu na sklonku podzimu roku 5696 vylodilo přes osmdesát.
 +
 
 +
Takové množství dobře vycvičených mužů, navíc takřka fanaticky oddaných svému "admirálovi" - jak Leopoldovi nepřestali říkat ani poté, co byl nucen rozebrat Královskou hrdost a definitivně se stát suchozemskou krysou, nebo riskovat útok čtveřice sice menších, ale dohromady přesto daleko silnějších surhindijských lodí, udržujících blokádu vězeňské kolonie - v Gekoportu velmi zásadně změnilo dosavadní poměr sil. Gang Corason se záhy ujal kontroly nad přístavem, který do té doby drželi [[Harrowmondi]], a podle všeho přebral [[Hrdlořezové|Hrdlořezům]] přinejmenším polovinu obchodu se substancemi z [[Černá listina císařského cenzora|černé listiny císařského cenzora]].

Verze z 22. 2. 2010, 03:26

Šlechtický gang Corason začal ovlivňovat gekoportskou politiku teprve nedávno - když se jeho vůdce, Leopoldo de Corasone, rozhodl skončit s kariérou pontijského admirála a i s vlajkovou lodí Královská hrdost nastálo odplul na Čukičatku. Předtím ještě v Lormaye vysadil všechny námořníky, kteří jej nehodlali následovat, ale i tak se jich s ním v Gekoportu na sklonku podzimu roku 5696 vylodilo přes osmdesát.

Takové množství dobře vycvičených mužů, navíc takřka fanaticky oddaných svému "admirálovi" - jak Leopoldovi nepřestali říkat ani poté, co byl nucen rozebrat Královskou hrdost a definitivně se stát suchozemskou krysou, nebo riskovat útok čtveřice sice menších, ale dohromady přesto daleko silnějších surhindijských lodí, udržujících blokádu vězeňské kolonie - v Gekoportu velmi zásadně změnilo dosavadní poměr sil. Gang Corason se záhy ujal kontroly nad přístavem, který do té doby drželi Harrowmondi, a podle všeho přebral Hrdlořezům přinejmenším polovinu obchodu se substancemi z černé listiny císařského cenzora.